Kim jesteśmy

„W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nielogiczne działanie” 

Robert Płuszka absolwent łódzkiej „Filmówki”. Aktor kabaretowy (Kabaret Olgi Lipińskiej), filmowy, teatralny i estradowy. Współpracuje z warszawskimi scenami i studiami dubbingowymi. Związany z warszawskim Teatrem Baj. Zagrał w kilkudziesięciu filmach, serialach i teatrach telewizji, m.in.:

„Wiedźmin” reż. M. Brodzki, „Kochaj i rób co chcesz” reż. R. Gliński, „Pułapka” A. Drabiński, „Nic śmiesznego” M. Koterski, „Sprawa kobiet” J. Zaorski, „Głos” J. Kondratiuk , „Adrianna Lecouvreur” M. Treliński, „Sąsiedzi”, „Lokatorzy”, „Zakręcone”, „Daleko od noszy”, „Złotopolscy.

Na swoim kącie ma kilkadziesiąt ról teatralnych. Reżyseruje w teatrze amatorskim. W firmie zajmuje się koordynacją pracy, spotkaniami z klientami, prowadzeniem imprez.

Aneta Płuszka absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej Wydział Lalkarski we Wrocławiu. Ukończyła podyplomowe Studium Menadżerów Kultury przy SGH w Warszawie. Aktorka teatralna. Reżyser spektakli dla dzieci, autorka adaptacji i piosenek:

„Pinokio” muz. Kuba Grzegorek, scenografia Joanna Burakowska, Michał Wilma
„Zima w Dolinie Muminków” muzyka Kuba Grzegorek, scenografia Jacek Zagajewski
„Wielkomilud” muzyka Robert Łuczak, scenografia Jacek Zagajewski, choreografia Kazimierz Knoll
„Dr Dolittle i jego zwierzęta” muzyka Robert Łuczak, scenografia Jacek Zagajewski, choreografia Władysław Janicki.

Spektakle obejrzeć można w warszawskim Teatrze Baj, z którym jest związana zawodowo. Reżyseruje w teatrze amatorskim. W firmie zajmuje się spotkaniami z klientami, tworzeniem scenariuszy, opracowywaniem wizualnych elementów imprez.