Oferta dla dorosłych: Imprezy świąteczne i okolicznościowe

Boże Narodzenie i polskie tradycje

Święta Bożego Narodzenia to dla Polaków najważniejsze i jednocześnie najbogatsze w tradycje ludowe święta. Dlatego też proponujemy Państwu ciepłe, nastrojowe i pełne dobrych aniołów spotkanie przy wigilijnym stole, wypełnione dobrą zabawą i kultywowaniem najpiękniejszych zwyczajów. Ten czas odpoczynku i towarzyskiego spotkania poprowadzi dla Państwa grupa przebierańców – kolędników.

Dowiedz się więcej »

Andrzejki

Wigilia św. Andrzeja, od dawien dawna są tradycyjnym wieczorem wróżb. Wierzono, że w tym okresie, z zaświatów przybywają na ziemię duchy. Możemy, więc za pośrednictwem okultyzmu zapytać je, co nas czeka w najbliższym czasie. Impreza prowadzona jest przez Wielkiego Wróżbitę i pomocnice Wróżki. W trakcie zabawy Wróżbita przepowiada gościom przyszłość za pomocą numerologii, kart, chiromancji, pasjansów i magicznych zaklęć.

Dowiedz się więcej »

Siuda Baba i Wielkanoc

Konwencja spotkania oparta na nieco zapomnianej ludowej tradycji pochodzącej z Małopolski. Impreza nawiązuje do wiosennych obrzędów pogańskich, lecz związana jest ściśle ze świętami Wielkiej Nocy. Radosna zabawa daje okazję do poznania wielu ciekawych tradycji, ale także do miłego, wspólnie spędzonego czasu.

Dowiedz się więcej »