Oferta dla dorosłych: Oferta dodatkowa dla dorosłych

Water ball

Water ball to wielki basen napełniony wodą, gdzie pływają tęczowe pompowane kule, a w nich…TY
Polecamy dzieciom w każdym wieku

Dowiedz się więcej »

Mega dart

Dmuchany mega dart. Olbrzymia, charakterystyczna tarcza z oznakowanymi polami, w które należy trafić specjalnymi lotkami. Nie wiadomo kto wymyślił tę grę. Wiadomo jednak, że dziś dart jest zarówno profesjonalnym sportem, jak i lokalową rozrywką. Sprzęt odpowiedni zarówno dla dzieci, jak i dorosłych

Dowiedz się więcej »

Sztuczna krowa

Naturalnej wielkości krasula, która głośno muczy, bo trzeba ją wydoić! Każdy mieszczuch może spróbować swoich sił w „mlecznym” turnieju. Podkasamy rękawy i bierzemy się do dzieła! Kto szybciej! Kto więcej! Kto sprawniej!

Dowiedz się więcej »

Rekreacja

Zestaw gier, zabaw i sprzętu sportowego, niezbędny do rywalizacji i gier grupowych (golf, stół do pingponga, piłka nożna + bramki, badbington, siatkówka, koszykówka, TRIKKE – punkt jeździecki na 3 kołowych hulajnogach).

Dowiedz się więcej »

Kulobańki 2m. średnicy

Dwie gazoszczelne kule z przeźroczystego PCV. Zabawa polega na zamknięciu zawodnika w środku i wyścigu kto szybciej do mety.

Dowiedz się więcej »

Trampolina

Trampolina (średnica 4 metry), siatka ochronna, atest, maksymalne obciążenie 100kg. Fantastyczna zabawa dla dzieci młodszych, starszych i dorosłych. Polecamy wszystkim, którzy chcą latać.

Dowiedz się więcej »

Turniej sumo

Zestaw dwóch naturalnej wielkości krasul. Zabawny konkurs polegający na jak najszybszym wydojeniu „mleka”. Każdy mieszczuch może wreszcie spróbować swoich sił w „mlecznym” turnieju.

Dowiedz się więcej »

Młodzieżowe Studio Teatralne Loża Szyderców

Młodzieżowe Studio Teatralne Loża Szyderców działające przy OKiS w Zielonce skupia młodzież licealną, studentów i osoby dorosłe zainteresowane teatrem w praktyce. W programie zajęć: elementarne zadania aktorskie, praca z tekstem, impostacja, elementy tańca, pantomimy, dramy, paca z przedmiotem. Efektem końcowym zajęć jest spektakl, prezentowany na festiwalach, konkursach i przeglądach teatralnych.

Dowiedz się więcej »

Warsztaty

Warsztaty integrujące uczestników w zespół, załogę, grupę w całość. Uczą pozytywnej współpracy, autoprezentacji, opanowania tremy, szybkiej reakcji i elastyczności w kontaktach interpersonalnych. Ludzie biorący udział w naszych warsztatach spotykają się w sytuacji dla nich egzotycznych. Program warsztatów oparty jest na dramie i technikach teatralnych. Spotkanie kilkugodzinne, angażujące uczestników fizycznie i intelektualnie. Metody optymalnego oddychania, emisji głosu, improwizacji, panowania nad mimiką i ciałem.

Dowiedz się więcej »