Oferta dla dorosłych: Tematy imprez dla dorosłych

fotometamorfozy

Impreza na której pod bacznym okiem stylisty, fotografa i reżysera można wcielić się w ulubioną postać show businessu. Finałem jest katalog autorskich zdjęć, w wykonaniu profesjonalnego fotografa

Dowiedz się więcej »

Bal u hrabiego Drakuli

Hrabia Vlado Drakula, zwany też Palownikiem, syn Vlado Diabła, ma wielki zaszczyt zaprosić Cię na bal. Duchy, stwory i upiory umilą Ci zabawę. Nie bój się (JESZ……cze!) – wkrótce poznasz co to strrrrrrrrrr….ACH! W programie degustacja wyśmienitych trunków i potraw, przerażające potyczki, batalia o Twoje życie…

Dowiedz się więcej »

Legendy Hollywood

Poczuj się jak gwiazda Hollywood: niezwykłe stroje, barwne peruki, niesamowite makijaże, błysk fleszy, smak szampana, wszędzie paparazzi. Towarzystwo niesamowite, bo: Elwis Presley, Marlin Monroe, Michael Jackson, John Wayn, Batmann, Jack Sparrow, i inni…Limuzyna czeka. Zaproszenie również.

Dowiedz się więcej »

Piknik familijno-ekologiczny „Dzieci – kwiaty”

Hippisowska atmosfera lat 60-tych sprzyja powrotowi do natury, integracji z przyrodą, radości z dnia dzisiejszego. Sprzyja refleksji nad środowiskiem i związkiem człowieka z naturą. Prowadzący imprezę wykreowani są na dzieci-kwiaty. Impreza nawiązuje do ekologii, umiłowania przyrody i ochrony środowiska.

Dowiedz się więcej »

Wieczór Hawajski Aloha!

Zapraszamy na hawajsko-latynoską imprezę, podczas której przeniesiecie się nad turkusowe morze, do wielobarwnej krainy kwiatów i wiecznie zielonych lasów. Tancerki hula, kwietne girlandy, spódnice z liści palmowych, hawajskie koszule i wspaniała muzyka reggae to „pocztówka” z naszej wulkanicznej wyspy.

Dowiedz się więcej »

Kamorra

Grupa „Desperado” – bandyci i gangsterzy napadając na biesiadników, pod przymusem i na „muszce” biorą ich do gier, zabaw i konkursów. Od szczęścia zależy ich życie. Główny mafiozo i podrzędni pomagierzy w kostiumach zawodowych gangsterów, a towarzyszące im femme fatale w kreacjach od Diora i Prady…

Dowiedz się więcej »

Bollywood

Czas na przygodę, zabawę i taniec. Czas na romantyczne spotkanie z baśnią, w której prym wiodą tajemnicze odaliski. W trakcie tego spotkania, poczujecie się jak bohaterowie magicznej krainy. A całą zabawę porwie rytm prawdziwego Hollywood, spowitego w oryginalne, bajecznie kolorowe sari.

Dowiedz się więcej »

Wiejskie potyczki

Impreza dla osób lubiących sielską, nieco rubaszną atmosferę wiejskich festynów. Swojski klimat, soczyste psoty, harce i igraszki. Konwencja imprezy dla „swojaków”. Dla tych, którym wieś kojarzy się ze swobodą, powrotem do natury i zapachem chleba ze smalcem.

Dowiedz się więcej »

Hiszpańska Fiesta

Gorąca zabawa w rytmie flamenco. Barwne widowisko, ostre tempo zabaw, przygoda na scenie i niespodzianki poza sceną. Obfita propozycja konkursowo – rozrywkowa zadowoli, zaciekawi i co najważniejsze porwie każdego! Pikadorzy, matadorzy i piękne seniority, towarzyszą zmaganiom na tradycyjnej fieście.

Dowiedz się więcej »

Piknik Country

Familijny charakter gier, konkursów i zabaw integruje dorosłych, dzieci i młodzież w zabawnych rywalizacjach. Bogata oferta rozrywkowa nie pozwoli nudzić się nawet najbardziej opornym „piknikowiczom”. Prowadzący imprezę wykreowani są na postaci rodem z saloonu: szeryfów, cowboyów i „cowboyki”, gangsterów i koniokradów.

Dowiedz się więcej »