Oferta dla dzieci: Oferta dodatkowa dla dzieci

Water ball

Water ball to wielki basen napełniony wodą, gdzie pływają tęczowe pompowane kule, a w nich…TY
Polecamy dzieciom w każdym wieku

Dowiedz się więcej »

Mega dart

Dmuchany mega dart. Olbrzymia, charakterystyczna tarcza z oznakowanymi polami, w które należy trafić specjalnymi lotkami. Nie wiadomo kto wymyślił tę grę. Wiadomo jednak, że dziś dart jest zarówno profesjonalnym sportem, jak i lokalową rozrywką. Sprzęt odpowiedni zarówno dla dzieci, jak i dorosłych

Dowiedz się więcej »

Bungee run

Dwa tory wyścigowo-wytrzymałościowe. (dł. 10m. szer. 2m.) Zabawa polega na upięciu zawodników w specjalną uprząż z elastyczną gumą. Wygrywa ten, kto dalej położy fant, pokonując opór gumy. Działa jak katapulta.

Dowiedz się więcej »

Rekreacja

Zestaw gier, zabaw i sprzętu sportowego, niezbędny do rywalizacji i gier grupowych (golf, stół do pingponga, piłka nożna + bramki, badbington, siatkówka, koszykówka, TRIKKE – punkt jeździecki na 3 kołowych hulajnogach).

Dowiedz się więcej »

Kulobańki

Gazoszczelne kule z przeźroczystego PCV (2m. średnicy). Zabawa polega na zamknięciu zawodnika w środku i wyścigu kto szybciej doturla się do mety.

Dowiedz się więcej »

Trampolina (średnica 4 metry)

Siatka ochronna, atest, maksymalne obciążenie 100kg. Fantastyczna zabawa dla dzieci młodszych, starszych i dorosłych. Polecamy wszystkim, którzy chcą latać.

Dowiedz się więcej »

Piankowa Góra

Zestaw 11 elementów miękkich materacy, tuneli, walców do skakania, przechodzenia, układania, przetaczania się.

Dowiedz się więcej »

Gąsienica – tor przeszkód (dł. 14 m.)

Dmuchany tor przeszkód z bajecznymi mieszkańcami, tajnymi przejściami, zjeżdżalniami, ukrytymi okienkami.

Dowiedz się więcej »

Hopser dla dzieci (szer. 2.5m x 2.5m., wys. 180cm)

Dmuchany hopser dla najmniejszych dzieci w kształcie sześcianu z siatką zabezpieczającą.

Dowiedz się więcej »

Plac zabaw dla najmłodszych

Zestaw plastikowych domków, drabinek, zjeżdżalni, klocków, mega wafli, równoważni, baseników z piłeczkami, stoliczków i krzesełek, piłek, dmuchanych kostek, gier logicznych, małych trampolin i wielu innych zabawek, przeznaczonych dla najmłodszych dzieci.

Dowiedz się więcej »

Zjeżdżalnia Mini Dino (szer.3m., wys.2.5m.)

Dmuchana zjeżdżalnia-plac zabaw. Dzieci wchodzą po drabince na grzbiet dinozaura i zjeżdżają w dół po ogonie.

Dowiedz się więcej »

Malowanie naturą

Punkt plastyczny, w którym powstają prace z darów natury: liści, traw, piór, nasion, zbóż, korzeni, kamieni, muszli, kory, itd. Inspiracją tych niezwykłych dzieł jest przyroda, jej barwy, kształty i faktura. Chętni mają okazję rozwinąć swą wyobraźnię i dać się porwać twórczej fantazji. Każdy może stworzyć swój jedyny i niepowtarzalny totem, naszyjnik, bransoletkę, amulet

Dowiedz się więcej »

Książeczka na ziarnku grochu

Każde dziecko uwielbia bajki. Każde dziecko ma swoją ulubioną opowieść. „Książeczka na ziarnku grochu” to niesamowity kącik, zapełniony kolorowymi poduchami i stosami ukochanych bajek. Rządzi w nim bajarz, który czyta dzieciom fragmenty bajek, opowiada fantastyczne historie, wciąga do gier słownych i plastycznych. Efektem końcowym jest wystawa ilustracji do czytanych bajek…

Dowiedz się więcej »