Oferta dla dzieci: Wiosna / Lato / Jesień

„Bawiąc się, dziecko uczy się poruszać w świecie właśnie dlatego, że robi na niby to, co później będzie musiało robić naprawdę” Umberto Eco

Wojownicy Kung fu

Kun fu to ćwiczenia ciała i ducha. Szybkość, elastyczność, sprężystość, siła i wytrzymałość to cel każdego wojownika. Nieustraszone bractwo Czarnego Pasa zabiorą Was na Pole Ćwiczeń, gdzie każdy będzie mógł doskonalić swą tężyznę fizyczną i psychiczną. Niezwykła impreza o charakterze familijnym, utrzymana w konwencji kung fu i filozofii ZEN. Tysiące gier, zabaw, ćwiczeń, konkursów odkryje przed Wami drogę do doskonałości.

Dowiedz się więcej »

Piżama Party

Rodzice wychodzą? Wspaniale! Zaczynamy łobuzować! W ruch idą babcina nocna koszula i dziadka piżama. Mama zostawiła kuferek ze szminkami? Bombowo! Odpowiednio wykorzystamy! Ciocia ma w szufladzie papiloty i lakier do włosów? Genialnie! I naszym fryzurom coś się należy! Stos poduszek? Kolorowe koce? Nasza wyobraźnia nie zna granic. A na dobranoc bajeczka dla grzecznego dziecka. Impreza cudowna, rozbrykana, zwariowana i szalona. Jeden warunek: każde dziecko w stroju „wieczorowym”.

Dowiedz się więcej » Zobacz galerię

Baśnie 1000 i 1 nocy

Magiczna impreza inspirowana wschodnimi legendami, bohaterami i kostiumami. W trakcie niezwykłego spotkania, główna bohaterka – Szeherezada wywołuje postaci z baśni: Aladyna, , Sindbada Żeglarza, perskie księżniczki, Alibabę i rozbójników. Wszyscy oni współuczestniczą w baśniowych zabawach rodem z kart „Księgi tysiąca i jednej nocy”

Dowiedz się więcej » Zobacz galerię

Black and White

Biel i czerń. Nastrój i śmiech. Spokój i ruch. Śpiew i baśń. Wszystko to znajdziecie w niezwykłej przygodzie z Pierrotem i Arlekinem. Komiczny Arlekin proponuje gry i zabawy ruchowe; nostalgiczny Pierrot działania artystyczne. Kontrast błazeństwa i subtelności, śmiechu i zadumy, ruchu i pogody ducha – to kontrast biało-czarnej imprezy dla wszystkich.

Dowiedz się więcej » Zobacz galerię

Wyspa piratów

Korsarze, marynarze, wilki morskie, majtki okrętowe to postacie zaludniające nasz niezwykły piknik. Pirackie obyczaje to dla nich fraszka i codzienność. Gry i konkursy przybliżają morską tradycję rabowania nagród. Polecamy wszystkim, których fantazja gna do zdobywania nowych lądów i bezludnych wysp, zmierzenia się z przeciwnościami burz i kaprysami oceanów.

Dowiedz się więcej » Zobacz galerię

Dziki Zachód

Dziki Zachód to kraina pełna niebezpiecznych przygód, strzelaniny, tropienia, podchodów i gawędy przy ognisku. Zaludniają ją szeryf, koniokradzi, Indianie – postaci rodem z westernu. Prawdziwie wystrzałowa zabawa w stylu cowboyskim. Zapraszamy wszystkich odważnych, którzy chcą zdobyć bardzo Dziki Zachód…

Dowiedz się więcej » Zobacz galerię

Wioska indiańska

Motywem przewodnim imprezy jest zabawa w Indian. Całość programu prowadzona jest przez Wielkiego Wodza, wspomaganego przez Apaczy ze Szczepu Puszka! Kostiumy rodem z wioski indiańskiej, pióropusze, totemy, łuki i strzały. W zabawie wykorzystujemy stylizowane rekwizyty, a konkursy są w stylu indiańskich zawodów.

Dowiedz się więcej » Zobacz galerię

101 konkursów cyrkowych

Cykl konkursów i zabaw w stylu clownady. W programie wykorzystywane są liczne rekwizyty, formy i zabawki przestrzenne. Bajecznie kolorowe kostiumy tworzą wyjątkową scenerię dla swobodnych harców.

Dowiedz się więcej » Zobacz galerię

Zlot czarownic

Impreza w uwielbianej przez dzieci konwencji czarów, baśni i magii, pobudzająca wyobraźnię i wrażliwość, inspirująca fantazję i bajeczne zdarzenia. Aktorzy i animatorzy przebrani są w kostiumy czarnoksiężników i czarownic. W zabawach wykorzystują „magiczne” rekwizyty, a konkursy mają czarodziejski charakter.

Dowiedz się więcej »