Oferta dla dzieci: Zima

„Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato” A. Camus

Pomocnicy Świętego Mikołaja

Uwaga! Uwaga! Jak wieść wszystkim niesie, Mikołaj Święty zimową porą rozdaje prezenty. Jeśli elfem chcesz zostać, nie możesz się lenić i w kącie pozostać. Zadania trudne: czasem czyste, czasem brudne. Do pracy gotowy? Oto nie trać głowy! Raz, dwa, trzy! W szranki elfów stań i ty! Zabawa utrzymana w konwencji współzawodnictwa o laur „Najlepszego Elfa”.

Dowiedz się więcej »

Aniołkowo

Aniołkowo, ulica Srebrzysta7, czas najwspanialszy, godzina serdeczna, nastrój ujmujący i milutki. Zabawa gwiazdkowo-choinkowa, którą prowadzą najprawdziwsze Anioły. Uczestnicy imprezy zapoznają się z tradycjami bożonarodzeniowymi z całego świata, kosztują niebiańskie potrawy, wróżą z rajskiego obłoczka.

Dowiedz się więcej »

„Jałokim – Mikołaj na opak!”

Czy jest dziecko, które nie lubi się bawić? Nie!!! Czy jest dziecko, które nie chce się bawić z szalonym i zwariowanym Jałokimem? Nie ma! Bo Jałokim największego ponuraka potrafi rozbawić i rozśmieszyć. A partneruje Mu nie byle kto, bo Indianie, wróżki, piraci, pajacyki i prawdziwi rewolwerowcy. Wszyscy oni bawią się z dziećmi, pomagając im rozszyfrować największą zagadkę imprezy: „Kim jest Jałokim?”

Dowiedz się więcej »

Mikołaj w krainie baśni

Wszystkie dzieci kochają baśnie. Każde dziecko ma swojego ukochanego bohatera. Wszyscy marzymy o najwspanialszych prezentach i fantastycznej zabawie. „Mikołaj w krainie baśni” to impreza karnawałowa, oparta na grach i konkursach prowadzonych przez postaci z bajek dla dzieci: Kota w Butach, krasnoludki, królewnę Śnieżkę, Kopciuszka, Zaczarowanego Rycerza, ducha Kacpra, Wiedźmę. Zwieńczeniem atrakcji jest przybycie oczekiwanego Mikołaja i rozdanie prezentów.

Dowiedz się więcej »

W krainie lodu

Gdy za oknem pada śnieg a mróz szczypie w noski, to każde dziecko wie, że nadeszła zima. Zaczarowanymi saniami przenosimy się do Krainy Lodu, w którym rządzi Mróz i Mrozella. Dzielnie pomagają im Panny Śnieżynki i Śniegowi Chłopcy. Ta gwiazdkowo – mikołajkowa zabawa utrzymana jest w radosnym, zimowym klimacie, a największą niespodzianką jest przybycie Św. Mikołaja.

Dowiedz się więcej »